Velká cena Libně 2005
29. ledna 2005; 7 kol; 2x25 minut na partii
Hráč Oddíl Body Buchholz SB Elo-perform.
1. Zákoucká Adéla Semily 6.0 30.5 25.25 1923
2. Klecker Tadeáš Oáza Praha 6.0 25.5 21.00 1890
3. Výška Martin ŠK PORG 6.0 25.0 22.50 1716
4. Novák Tomáš Sokol Kobylisy 5.5 30.5 23.50 1709
5. Kubíková Alena Sokol Kobylisy 5.0 33.5 22.00 1762
6. Šneiberg Kryštof Smíchov 5.0 30.0 19.25 1765
7. Sochorová Jana Smíchov 5.0 29.0 18.00 1655
8. Fejfar Petr Semily 5.0 28.5 18.50 1602
9. Kaftan Petr Sokol Kobylisy/PORG 5.0 25.5 16.50 1575
10. Rožumberská Jitka DA Praha 4.5 31.5 18.75 1721
11. Vandas Jakub Smíchov 4.5 31.0 18.00 1588
12. Kyselka Daniel Smíchov 4.5 26.5 15.75 1523
13. Bárta Tomáš DDM Praha 6 4.5 25.0 14.25 1523
14. Ries Vilém Smíchov 4.5 24.5 11.25 1646
15. Kábrt Jakub Viktoria Žižkov 4.0 31.5 17.00 1553
16. Minasjan Martin Smíchov 4.0 29.5 15.00 1524
17. Hejkal Martin Union Plzeň 4.0 29.5 13.00 1501
18. Minasjan Garegin Smíchov 4.0 28.5 13.00 1504
19. Petrlík Martin Semily 4.0 27.5 13.50 1536
20. Rut Vojtěch Vyšehrad 4.0 27.5 13.00 1457
21. Patočka Jan Semily 4.0 26.5 12.50 1510
22. Ksandr Jan Viktoria Žižkov 4.0 26.0 12.50 1484
23. Źolnerčík Martin Vyšehrad 4.0 26.0 11.00 1486
24. Hodan Jiří Union Plzeň 4.0 23.0 10.00 1414
25. Kejhová Lenka Union Plzeň 3.5 24.0 8.75 1406
26. Klouda Ondřej DDM Neratovice 3.5 23.0 9.25 1362
27. Doležal Vladimír DDM Neratovice 3.5 23.0 9.00 1415
28. Švarc Valerij Vyšehrad 3.5 21.0 8.00 1332
29. Skalický Tomáš Říčany 3.5 20.0 6.75 1358
30. Burcal Miroslav Union Plzeň 3.0 33.5 11.75 1435
31. Lhotka Jiří   3.0 26.0 8.00 1372
32. Silvest Stanko Vyšehrad 3.0 24.5 5.5 1394
33. Rous Daniel ŠK PORG 3.0 24.0 7.5 1389
34. Procházka Jindřich Vyšehrad 3.0 23.5 7.5 1314
35. Soukupová Anežka Oáza Praha 3.0 22.5 7.00 1349
36. Seifert Jakub DDM Karlín 3.0 22.0 7.00 1321
37. Kárník Miroslav DDM Neratovice 3.0 22.0 6.5 1335
38. Otta Jiří Vyšehrad 3.0 18.0 3.5 1271
39. Švrček David Viktoria Žižkov 2.5 22.0 4.5 1280
40. Opletal Mikoláš Sokol Kobylisy 2.5 19.5 4.25 1184
41. Velebný Josef Vyšehrad 2.5 19.0 3.75 1174
42. Švagr Marek ŠK PORG 2.5 18.0 3.25 1219
43. Peisar Marek Vyšehrad 2.0 24.0 5.00 1231
44. Nedoma Igor DDM Karlín 2.0 21.5 4.00 1199
45. Janata Jakub Semily 2.0 21.0 2.25 1077
46. Kubínová Zuzana DDM Neratovice 2.0 20.5 3.5 1178
47. Pokorný Tomáš DDM Karlín 2.0 17.5 3.00 1077
48. Wichlis Šimon Steinitz-Makabi 2.0 17.5 1.5 1221
49. Brdička Daniel Viktoria Žižkov 2.0 14.0 1.25 1069
50. Kořenek David   1.5 19.0 1.25 966
51. Panáček Martin Viktoria Žižkov 1.0 17.0 0.25 680
První obnovené reálné gymnázium, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8
Šachový klub ŠK PORG