Velká cena Libně 2004
Sponzor: Hochtief - VSB a.s.
7 kol; 2x30; švýcarský systém (swiss 20)
kritéria pořadí: body, Buchholz, Sonnenborg
Poř. Příjmení a jméno ELO oddíl nar. body B S ELO per
1. Zelený Tomáš 2274 Union Plzeň 87 6 33,5 27,5 2179 4 25.I XII.50
2. Vedral Oldřich 2200 Oáza 86 6 31,5 26,25 2141 3.I 31 13.50
3. Pachta Pavel 2098 Tatran Poštorná 90 5,5 33,5 24,5 2008 4.0 25.0 12.00
4. Postupa Pavel 1725 Lysá n. Labem 88 5,5 30,5 22,25 1912 3.0 27.0 9.00
5. Forman Miloslav 1926 Oáza 88 5,5 30 23,25 1899 2.0 17.V II.50
6. Kříž Pavel 1816 Mělník 88 5 33 21,5 2013 3.0 23.0 6.00
7. Vymazal Bronislav 2153 Loko Brno 87 5 32,5 23 1845 3.0 18.V 5.00
8. Zákoucká Adéla 1868 TJ Semily 87 5 30,5 20,25 1827 3.0 20.V 7.00
9. Helebrant David 1799 PORG 88 5 28,5 18,5 1743 2.0 21.0 5.00
10. Kubíková Alena 2097 Kobylisy 88 5 28 19 1799 5.V 30.0 23.25
11. Postupa Martin 1675 Lysá n. Labem 89 5 28 18,5 1613 2.0 20.V 3.00
12. Ruzicka Ondrej 1539 Vyšehrad 88 5,0 27,0 17 1669 4.0 27.0 14.00
13. Zrůst Tomáš 1550 Kolín 90 5 26,5 16 1713 5.0 28.V 18.50
14. Soukupova Tereza 1611 Oáza xx 5 24 17 1566 3.0 22.0 7.00
15. Straka Ondrej 1545 Vyšehrad 89 4,5 29 16,25 1757 3.0 21.V 6.00
16. Muzikar Martin 1701 Vyšehrad 87 4,5 28,5 15 1694 3.0 25.0 9.00
17. Rozmberska Jitka 1740 DA 87 4,5 26,5 15,25 1804 3.0 22.V VI.50
18. Rmoutil Martin 2010 Oáza xx 4,5 24,5 13,75 1476 1.0 20.0 0.50
19. Verner Jan 1550 Neratovice 89 4,5 22,5 12,25 1519 2.0 18.0 III.50
20. Kuchynka Lukáš 1937 Hustopeče 92 4 32,5 16 1806 2.V 24.V V.25
21. Umanec Filip 2106 Mělník 86 4 31,5 15,5 1808 1.V 17.0 I.25
22. Sochorova Jana 1318 Smíchov 91 4 29,5 16 1648 5.0 33.0 21.50
23. Haring David   Kolín 88 4 27 14 1602 5.0 28.0 19.00
24. Ries Vilem 1500 Smíchov 91 4 27 12,5 1405 3.V 27.0 IX.75
25. Balacek Tadeas 1348 Kolín 95 4,0 25,5 12,5 1570 4.0 32.5 16.00
26. Blahut Ales 1350 PORG xx 4 25,5 12 1451 3.0 23.V 6.00
27. Otta Pavel 1550 Kolín 89 4 25,5 10 1571 ch          2.0 19.0 3.00
28. Pecena Michal   DA 87 4 24,5 12,5 1418 2.V 21.V IV.25
29. Vyska Martin 1500 PORG 89 4 23,5 9 1356 3.0 21.0 6.00
30. Patocka Jan 1350 TJ Semily 90 4 23 9,5 1515 1.0 21.V 3.00
31. Zrustova Helena 1550 Kolín 88 4 22,5 9 1420 1.0 17.0 0.50
32. Zavrel Zbynek 1550 Mělník 89 4 21,5 9,5 1324 3.0 24.0 8.00
33. Najman Ondrej 1350 Neratovice 95 4 20,5 7 1432 2.0 23.0 6.00
34. Benes Martin 1550 Mělník 88 3,5 31,0 13,5 1636 4.V 28.V 15.00
35. Sneiberg Krystof 1550 Smíchov 93 3,5 27,5 11,5 1632 4.0 20.V 7.00
36. Kubinova Zuzana 1350 Neratovice 92 3,5 27 9,75 1357 3.V 26.0 IX.75
37. Novak Tomas 1365 Kobylisy 91 3,5 26 9,75 1496 3.0 24.V VI.50
38. Simko Martin   Mělník 89 3,5 23 9,75 1474 4.0 25.V 10.00
39. Vandas Jakub 1575 Smíchov 91 3 29 11 1476 5.V 33.5 24.50
40. Bludsky Vojtech   DA 92 3 27 9 1513 4.0 23.0 IX.50
41. Horakova Ivana   Kyjov 87 3 25 9 1448 4.0 24.V XII.50
42. Novotny Jakub 1350 Kolín 93 3 24,5 6,5 1344 0.5 14.0 0.75
43. Minasjan Garegin   Smíchov 93 3 24 8 1388 5.0 28.0 18.50
44. Kuchynkova Lucie 1314 Hustopeče 95 3 23,5 6 1260 5.V 30.V 22.25
45. Caha Frantisek   Holdia 94 3 23 6 1325 4.0 27.0 XII.50
46. Charvat Jiri 1309 Oáza 94 3 22,5 6,5 1217 4.V 24.V 13.75
47. Hlavinka Pavel   PORG 91 3 22 7 1323 2.0 17.V I.50
48. Horak Jan   Kyjov 90 3 21,5 6 1357 4.V 26.V 15.25
49. Marhan Daniel 1350 Neratovice 89 3 21 6 1144 5.0 27.0 17.00
50. Drabek Jakub 1350 Kolín 93 3 20 7 1086 3.0 17.0 V.50
51. Waters Jiri 1350 Kolín 94 3 20 7 1118 2.V 21.V IV.25
52. Capka Ondrej   Mělník 96 3 18,5 5 1172 3.V 23.0 IX.75
53. Rytina Jakub 1350 Kolín 88 3 17 5,5 1193 3.V 27.V XI.50
54. Kaftan Petr   Kobylisy 96 2,5 24,5 5,25 1393 4.0 29.V 16.00
55. Maca Ondrej   Holdia 86 2,5 21,5 4,25 1322 2.0 14.V I.50
56. Schuster Jan   Mělník 90 2,5 21,5 4,25 1349 2.0 26.V 8.00
57. Soukupova Anezka   Oáza 93 2 26,5 8 1297 5.0 24.0 17.00
58. Minasjan Martin   Smíchov 94 2 23 6 1185 4.V 29.0 16.25
59. Fiala Frantisek   PORG 92 2 21 5 1230 4.0 31.V 15.50
60. Forst Martin   Neratovice 94 2 20,5 3 1033 3.0 29.0 11.00
61. Lechermayer Vojte   Neratovice 95 2 19 3 1186 6.0 31.V 26.25
62. Jezek Karel   Holdia 93 2 18 3,5 1137 4.V 22.V XII.25
63. Bohunek Metodej   PORG 91 2 17,5 2,5 992 5.0 32.5 23.00
64. Rous Daniel   Holdia 96 2,0 17,5 1,5 1072 4.0 23.V 9.00
65. Soukup Libor   Oáza 92 2 14,5 1,5 1092 3.0 20.0 7.00
66. Kostroun Tomas   Mělník 94 1,5 17 1,25 1020 5.0 30.V 20.25
67. Marhan Vaclav   Neratovice 94 1 21,5 3 1105 4.0 21.V IX.50
68. Janata Jakub   TJ Semily 94 1 20 0,5 1005 6.0 33.5 27.50
69. Melounek Martin   Mělník 95 1 17 0,5 941 5.0 26.V 16.00
70. Pokorný Tomáš   Holdia 97 0,5 14 0,75 764 4.0 22.V 9.00